м. Львів, вул. Коперника 20/7
+38 (067) 314 34 55 | +38 (097) 474 88 73 | +38 (095) 460 10 94 | +38 (050) 805 43 56

ЄГИПЕТ - КРАЇНА СОНЦЯ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Для багатьох ця країна уособлює ідеальну відпустку – протягом цілого року можна насолоджуватися теплотою Червоного моря, милуючись коралами і красивими строкатими рибками; ніжитися на пляжі в розпал холодної зими, коли у нас все всипане снігом.  Тут є не тільки розкішні пляжі, зелені парки і сади, а й насичена екскурсійна програма.
Сьогоднішній Єгипет – це найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки.  Частина його території.
Синайський півострів – знаходиться в Азії.  Кордон між двома континентами проходить по Суецькому каналу.  Площа країни складає 1 001 449 км2, з них 96% займає пустеля і лише 4% – оброблювані землі по берегах Нілу.  На півночі країну омиває Середземне море, на сході – Червоне море.
На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на решті території – тропічний пустельний.  Влітку спекотно.  З травня по вересень температура повітря в Каїрі вдень ​​становить приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий + 20-25 градусів.
Самий спекотний час: з липня по жовтень.  Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет в липні або серпні.  З жовтня температура повітря в країні стає цілком комфортною.
Знайомство з національною кухнею – це один із способів перейнятися духом країни, зрозуміти і дізнатися її зсередини.  Чудову нагоду дізнатися традиції країни і оцінити пишноту її національних страв дає нам Єгипет, пропонуючи кожному оцінити різноманіття страв.  Практично всі готелі Єгипту розміщують в собі національні ресторани і кафе, в меню яких ви обов’язково знайдете страви єгипетської кухні
Tours.ua module initialization...

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ