м. Львів, вул. Коперника 20/7
+38 (067) 314 34 55 | +38 (097) 474 88 73 | +38 (095) 460 10 94 | +38 (050) 805 43 56

БОЛГАРІЯ

БОЛГАРІЯ - КРАЇНА ВРАЖЕНЬ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Болгарія розташована на Балканському півострові, східну територію країни омиває Чорне море, від якого простягнувся ланцюг Балканських гір.

У літній сезон тури до Болгарії привабливі, в першу чергу, можливістю погрітися на сонечку і покупатися в Чорному морі. Багато з найкрасивіших пляжів удостоєні почесної відзнаки, “Блакитного прапора” за екологічну чистоту.

Крім того, на курортах Болгарії туристам пропонується безліч цікавих екскурсій. Можна відправитися в старовинний палац в Балчике, відвідати скельний монастир Аладжа, здійснити захоплююче джип-сафарі по Батовському лісі, а також піратську морську прогулянку або пікнік на яхті.

Болгарія як туристичний напрямок цікава в будь-який сезон року. Літній відпочинок в цій країні може бути пляжним і екскурсійним. Навесні і восени – оздоровчим на одному з термальних курортів Болгарії, яких тут великий вибір за цілком прийнятними цінами, в порівнянні з аналогічними в інших європейських країнах. Зимовий відпочинок в Болгарії – це гірськолижні тури і тури на Новий рік.

Для молодих і активних тут створено безліч розваг – як спортивного характеру, так і розважального. Майже на всіх пляжах є можливість зайнятися водними видами спорту: покататися на скутерах, човнах, катамаранах, політати над морем на парашуті. З вечора і до самого ранку туристів розважають в барах, ресторанах, дискотеках та нічних клубах.

У який би сезон року ви не приїхали в Болгарію, ми впевнені, вам неодмінно захочеться повернутися сюди знову!

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ