м. Львів, вул. Коперника 20/7
+38 (067) 314 34 55 | +38 (097) 474 88 73 | +38 (095) 460 10 94 | +38 (050) 805 43 56

Petros Camp – дитячий табір в Карпатах


FAYNO CAMP VIENNA SPRING 2023 – дитячий мовний табір в Відні


ФРІСТАЙЛ – дитячий табір в Закарпатті

DISCOVERY camp – дитячий табір в Закарпатті


FAYNO CAMP Croatia – дитячий англомовний табір в Хорватії


FAYNO CAMP YAREMCHE – дитячий табір в Карпатах


FAYNO CAMP Zakopane – дитячий мовний табір в Польщі


FREESTYLE camp – дитячий табір в Карпатах


NAVIGATOR camp – дитячий табір в Вижниці, Буковина


Petros Camp – дитячий табір в серці Карпат


Артек-Буковель ”Лісовий” – дитячий табір на Буковелі


ЮНІ КЕМП – дитячий табір на Буковелі

FAYNO CAMP Krakow – осінній дитячий медіа табір в Польщі


DISCOVERY camp – дитячий табір в Закарпатті


Petros Camp – дитячий табір в Карпатах


Основні правила прийому і розміщення дітей у дитячих оздоровчих таборах

 

Туроператор «Моноліт» пропонує дитячий відпочинок в Україні та за кордоном. У кожному дитячому закладі встановлені свої правила прийому і розміщення. Але ми спробуємо їх узагальнити і дати рекомендації батькам. При виборі – куди ж відправити дитину – Ви повинні враховувати вік, характер дитини і особливо медичні протипоказання, а також потрібно врахувати рекомендації туроператора і правила, які встановлюються в кожному таборі. Потрібно уточнити чи пропонує туроператор доїзд дитини до місця відпочинку самостійно або ж з супроводжуючим-представником туроператора.

Отже, почнемо.

1. У дитячі табори приймають дітей з 7 до 17 років включно. При поселенні необхідно надати свідоцтво про народження дитини. У кожному таборі чітко встановлений вік дитини. У разі, якщо Ви відправляєте і не узгодили чи приймуть дитину старше 17 років або молодше 7 років, адміністрація має право відмовити в прийомі.

2. При поселенні необхідно мати такі документи: путівка, страховка, довідка з висновком лікаря про стан здоров’я, з відміткою про огляд на педикульоз і коросту, про епідемоточення, виписку про щеплення; копію свідоцтва про народження. Якщо Ви відправляєте дитину з представником туроператора, то краще документи віддати йому.

3. Діти, які не мають у наявності зазначених документів, до дитячого табору можуть не прийняти, більше того, сплачені за путівку гроші не повертаються.

4. Прийом дітей здійснюється після повної оплати ПОКУПЦЕМ дитячих путівок. Якщо Ви привозите дитину в табір самостійно у вас повинен бути чек / квитанція / путівка з відміткою про оплату. У разі неприбуття дитини в день заїзду, дострокового виїзду до закінчення оплаченого терміну путівки з власної ініціативи, або з ініціативи батьків, а також з причин, не залежних від приймаючої організації, вартість путівки не підлягає поверненню та перерахунку.

5. При організованому заїзді, діти прибувають з супроводжуючим / батьками, який здійснює передачу дітей та їх документів адміністрації за списком. У день виїзду супроводжуючі прибувають для отримання документів та подальшого супроводу дітей до їх місця проживання. Якщо це не батьки, у супроводжуючого повинні бути паспорт та довіреність.

6. Всі діти після прибуття до дитячого табору проходять обов’язковий медичний огляд. Діти з протипоказаннями за станом здоров’я, а також, які не мають повністю оформленої медичної карти повертаються назад за свій рахунок, з повідомленням на адресу медичного закладу, що заповнив медичну карту.

7. Дитина вважається прийнятою після проходження медичного огляду за наявності всіх правильно заповнених документів.

8. Діти, що підлягають стаціонарному лікуванню, спеціальному санаторному оздоровленню в Дитячий табір не приймаються.

9. Прийом дітей, які прибули в індивідуальному порядку, проводиться в день заїзду не раніше 8:00, відправлення – в ​​день виїзду не пізніше 20:00. прийом дітей, які прибули при організованому заїзді проводиться згідно домовленості між адміністрацією табору і туроператором.

10. Побажання з розміщення дітей приймаються безпосередньо від дітей у день заїзду. В основному розселяють по віковим категоріям і по статі (дівчатка живуть з дівчатками, хлопчики з хлопчиками).

11. ВАЖЛИВО !!!! Переконливо просимо не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, аудіо-відеотехніку. Якщо ж у дитини є якісь цінні речі – їх обов’язково потрібно здавати в камеру зберігання. В іншому випадку адміністрація не несе будь-якої відповідальності за це майно.

Батьки самі визначають, яку суму виділяти дитині. Гроші дітей можуть зберігатися у вожатого або в камері зберігання і видаватися на протязі зміни за вимогою дитини. Батькам завжди буде надана інформація про здані та видані дитині суми.

14. Батьки і діти повинні пам’ятати, що віддаючи на піклування дитину в ДОТ, розпорядження та вказівки директора Дитячого табору є обов’язковими для виконання всіма відпочиваючими в Дитячому таборі.

13. Екскурсійне обслуговування, купання, всі планові заходи по програмі проводяться виключно відповідальними співробітниками дитячої установи, оформленими на роботу належним чином. Супроводжуючі, керівники груп і родичі до проведення подібних заходів не допускаються.

14. Порушення умов перебування дітей у ДОТ тягне за собою відрахування дитини з табору, при цьому повернення вартості путівки за невикористані дні не проводиться.

15. Згідно правил ДОТ дітям заборонено: несанкціоновані директором Дитячого табору виходи на море і неорганізовані виходи за межі території Дитячого табору, відвідування місцевих пунктів роздрібної торгівлі та загального харчування; куріння і вживання алкогольних напоїв, у тому числі пива, наркотичних засобів; вживання медичних препаратів без нагляду лікаря та письмового дозволу батьків; заподіювати шкоду майну Дитячого табору; виходи з корпусу після відбою; купання в нічний час.

16. Якщо дитина завдала шкоди майну ДОТ батьки дитини несуть майнову відповідальність у розмірі заподіяної шкоди.

17. Батьки можуть відвідувати дитину в період зміни при дотриманні даних правил: по приїзді зареєструватися на вахті (КП), повідомити мету візиту, прізвище дитини і планований час знаходження на території. Відвідування дітей у таборі вільне, без жорсткого визначення батьківських днів. Час відвідування з 9:00 до 20:00. Щоб забрати дитину за територію табору на час, Вам необхідно узгодити свої дії з адміністрацією табору і написати заяву встановленого зразка. На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров’я Вашої дитини. Право відвідувати, а тим більше забирати дітей на час за територію табору мають тільки його батьки або опікуни. Інші люди можуть відвідувати дітей тільки за наявності у них нотарільно завіреної довіреності від батьків встановленого зразка.


Медичні вимоги при прийомі дітей в табори

 

Як ми вже повідомляли у кожної дитини повинна бути довідка від педіатра про те, що дитина здорова, і про те, що дитина щеплена. Мед карта заповнюється дільничним лікарем-педіатром або лікарем підліткового кабінету. Які вимоги? Давайте перерахуємо:

1. Діти повинні бути щеплені згідно віку і з урахуванням епідеміологічної ситуації за місцем проживання.

2. Діти з педикульозом не приймаються. Якщо у дитини виявили педикульоз – вона проходить санобробку в медичному закладі, а батьки оплачують цю послугу додатково.

3. Лікування загострених хронічних захворювань, що є протипоказаннями для направлення дитини на відпочинок і не зазначених в мед довідці дитини, здійснюється за рахунок батьків

 

Медичні протипоказання:

 • захворювання в гострому періоді
 • всі фори туберкульозу
 • ревматизм в активному періоді
 • пороки серца і судин з порушенням гемодинаміки
 • гіпертонічна хвороба в період загострення
 • захворювання крові
 • епілепсія
 • психічні захворювання
 • бронхіальна астма
 • виразкова хвороба в період загострення
 • гострий нефрит, пієлонефрит
 • нирково-кам’яна хвороба, вроджені аномалії нирок
 • цукровий діабет
 • всі заразні, паразитні захворювання шкіри (наприклад, короста)

Найкраще дітям!!! Пропонуємо великий вибір таборів в Україні та за кордоном.