м. Львів, вул. Коперника 20/7
+38 (067) 314 34 55 | +38 (097) 474 88 73 | +38 (095) 460 10 94 | +38 (050) 805 43 56

КІПР

КІПР - 300 ДНІВ СОНЦЯ

МИ ПРОПОНУЄМО НАЙВИГІДНІШІ ТУРИ

Острів Кіпр лежить в східній частині Середземного моря (75 км від узбережжя Туреччини). Він розділений на дві частини – Республіку Кіпр, яка входить до складу Євросоюзу і де розташовуються всі основні кіпрські курорти, і Турецьку Республіку Північного Кіпру, чиї міста мають подвійну назву – грецьке і турецьке.

Клімат Кіпру субтропічний, з спекотні сухим влітку (+ 25-40 ºС) і м’якою теплою зимою (+ 10-20 ºС). Взимку в горах Троодос випадає сніг, що надає можливості для гірськолижного відпочинку. Але все ж велика частина туристів приїжджають сюди в літній сезон. Він триває з травня по жовтень, при цьому сама комфортна погода панує на узбережжі.

Найпопулярніші пляжні курорти Кіпру – Айя-Напа, знаменита своєю молодіжною атмосферою; демократична Ларнака, що полюбився сім’ям з дітьми та дайверам (недалеко від її берегів в 1980 р затонув шведський паром «Зенобій», що перетворився згодом в населений штучний риф); Лімассол – друге за величиною місто Кіпру; небагатолюдний і розмірений Протарас в південно-східній частині острова; древній Пафос, антична столиця Кіпру, і не менш древній Поліс, оточений недоторканими природними пейзажами.

В околицях цих курортів розташовуються і найвідоміші кіпрські пляжі, багато з яких відзначені європейським «блакитним прапором»: Ніссі-Біч і Макронісос в Айя-Напі, «Дамська миля» (Ladi’s Mile) і «Губернаторський пляж» в Лімассолі, пляж Афродіти між Лімассолом і Пафосом, пляж Макензі в Ларнаці і ін.

Практично кожен кіпрський місто має багату культурну спадщину, однак найбільший інтерес у туристів викликає столиця Кіпру Нікосія, що лежить в глибині острова, старовинна Кіренія і місто-привид Фамагуста в турецькій частині Кіпру, Пафос з його давньогрецькими храмами і віллами, а також гірські монастирі Троодоса.

Чудовий клімат, чудові пляжі, багаті екскурсійні можливості – це головні переваги Кіпру. До них же можна віднести добре розвинену інфраструктуру, якісний і різноманітний сервіс, транспортну доступність, помірні ціни і, звичайно, смачну грецьку кухню. Словом, на Кіпрі, як і в Греції, є все – все, що потрібно для повноцінного і недорогого відпочинку.

ЗАЯВКА НА ПІДБІР ТУРУ