м. Львів, вул. Коперника 20/7
+38 (098) 399 01 19 | +38 (097) 474 88 73 | +38 (032) 261 42 83

admin

10 Березня 2021

Коментарів немає

Ефект першого дня

Ви напевно помічали, що коли ви прилітаєте на відпочинок, то перший його день не завжди виробляє однозначне ставлення до місця і до готелю. І за ефектом «вау» слідують відразу роздуми.

Не завжди формується захват від усього відразу, і часто цей ефект пов’язаний з першим враженням, типу:

! ️Ура! Я у відпустці. Але …

… проходить кілька годин, і ви помічаєте, що все не зовсім так як ви представляли, починається порівняння з іншим місцем або країною, що для вас не досить тих чи інших послуг. Хоча і половини ви ще не встигли побачити. І тут же трохи турбуєтеся, але варто пройти всього пару днів, як всі оцінки моменту прильоту і смаку відпочинку повертаються на позитивний лад.

❓З чим це пов’язано?

1. Тяжка дорога – переліт, трансфери. Навіть якщо переліт займає пару годин, все одно сам стан організму в невеликому стресі, оскільки відбуваються зміни не повсякденного характеру.

Напевно кожен день ви не літаєте в іншу країну на роботу, правда?

2. Кліматичні зміни – особливо відчуваються коли ви міняєте холодну пору року в своїй країні на сонячну і теплу в інший. Зміну клімату кожна людина переносить по різному, але це в тій чи іншій мірі не може не позначитися хоча б на зміні настрою.

Навіть якщо ці зміни незначні, все одно є такі пункти кліматичного впливу як: інший рівень вологості, температура повітря та інші.

3. Емоційна складова.
З вище перерахованих пунктів, зрозуміло, що вони впливають на ваш стан в цілому.

Втома, надлишок емоцій, переживання – все це впливає на перше враження і створює «ефект першого дня».

Більшість туристів все частіше розпізнають «ефект першого дня», і вже знають, що саме поняття про відпочинок, готелі, країні часто кардинально змінюється в наступні дні.

Тому, ми бажаємо вам, що б завжди ваша відпустка проходла чудово. Свої сили ми вже точно максимально докладемо для цього.

І ніякі зовнішні чинники не змогли змінити, а тимпаче її зіпсувати.

📢У нас є багато готелів на вибір і різні дати вильотів❗️